• Udogodnienia

  infopunkt.pngPunkt Informacyjny

  W razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszego centrum zapraszamy do naszego Punktu Informacyjnego. W tym miejscu odbierzesz także udogodnienia z programu sAPPort. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10:00 do 21:00. Punkt znajduje się na poziomie 0.

  niep.pngUdogodnienia dla niepełnosprawnych

  Nasze centrum jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każdym parkingu, w pobliżu wejść, znajdują się dedykowane miejsca. Wewnątrz obiektu znajdują się windy i podjazdy ułatwiające poruszanie się po centrum. Punkt Informacyjny posiada obniżony blat do obsługi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W centrum znajdują się toalety dedykowane osobom niepełnosprawnym. W aplikacji sAPPort istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego oraz pomocy. Więcej

  Spektrum Autyzmu

  Z myślą o osobach autystycznych w naszym centrum we wtorki  w godzinach 15 -17 staramy się wyeliminować część źródeł dźwięku i ograniczyć natężenie oświetlenia. Ponad to w aplikacji sAPPort można skorzystać ze słuchawek wyciszających.

  Pierwsza Pomoc

  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów w Bonarce mamy przeszkolonych pracowników do udzielenie pierwszej pomocy oraz defibrylator AED.

  Stojaki rowerowe

  Z myślą o wszystkich, którzy przyjeżdżają do nas rowerami, przygotowaliśmy specjalne stojaki do zaparkowania swojego jednośladu. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum.

  Stacje naprawy rowerów

  W pobliżu wejść do budynku można skorzystać z  samoobsługowych, bezpłatnych stacje naprawy rowerów.

  Parking

  Do dyspozycji klientów jest bezpłatny 3 poziomowy parking z 3200 miejscami parkingowymi. Cztery wjazdy: dwa wjazdy na parking od ulic Kamieńskiego i dwa wjazdy od ul. Puszkarskiej Wydzielone większe miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi oraz dla osób z niepełnosprawnością. Parking strzeżony. Strefa ładowania samochód elektrycznych marki Tesla. Myjnia ręczna.

  Car sharing

  Na zewnętrznym parkingu dla autobusów, który znajduje się pomiędzy wejściem od strony ul. Kamieńskiego, a wejściem od biurowców  znajdują się wyznaczone miejsca postojowe powiązane z usługą car sharingu firmy Traficar.

  Ładowanie samochodów elektrycznych

  W naszym centrum na parkingu -1 znajduje się strefa ładowania samochód elektrycznych marki Tesla.

  Ładowanie urządzeń elektrycznych

  W Info Punkcie do dyspozycji klientów znajdują się  liczne ładowarki dzięki którym m.in naładujesz swój smartfon czy komputer. Również w aplikacji sAPPort możesz wypożyczyć ładowarkę do telefonu.

  Mobilne usługi

  Dzięki aplikacji mobilnej sAPPort do dyspozycji naszych klientów oddajemy szereg udogodnień m.in.: opaski tożsamości, pieluszki dla dzieci, wózek spacerowy, śliniaki, haczyki i torby na zakupy,  parasol, czyścik do butów, żeton do wózka zakupowego, wózek na zakupy dla seniorów, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, szelki i smycz dla psa, woreczki na odchody dla psa, kabel rozruchowy, kompresor do opon. Te i wiele więcej udogodnień znajdziesz w bezpłatnej aplikacji sAPPort. Więcej

  WiFi

  Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

  Pokój rodzica

  W trosce o komfort naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów przygotowaliśmy w galerii 5 oddzielnych pokojów, w których rodzice mogą nakarmić i przewinąć swoje dzieci. Znajdziecie w nich przewijaki, wygodne fotele, podgrzewacze do butelek oraz mikrofalówki.

  Plac zabaw

  Aby uatrakcyjnić czas najmłodszych Klientów, w naszym centrum znajdują się dwie mini strefy zabaw dla dzieci na poziomie 1 (w sąsiedztwie Cinema City i Half Price). W strefach zabaw dzieci przebywają pod opieką rodziców. Jak również Sala Zabaw Fikołki.

  Toalety dla dzieci

  W naszych nowoczesnych toaletach znajdują się toalety dedykowane dla dzieci.

  Mikrofalówka

  Na naszym foodcourcie możesz skorzystać mikrofalówki, w której podgrzejesz jedzenie dla dziecka. Potrzebujesz pomocy w ich zlokalizowaniu? Poproś o pomoc pracownika firmy sprzątającej.

  Krzesełka do karmienia

  Na naszym foodcourcie możesz skorzystać z krzesełek do karmienia dla dzieci. Potrzebujesz pomocy w ich zlokalizowaniu? Poproś o pomoc pracownika firmy sprzątającej.

  Przyjaźni zwierzętom

  Do naszego centrum handlowego możesz wejść ze swoim pupilem. Pies powinien być zawsze zabezpieczony smyczą, trzymany na rękach lub w transporterze. Pamiętaj jednak, że możliwość wejścia z pupilem do centrum nie oznacza możliwości wejścia do każdego ze sklepów. O taką możliwość pytaj bezpośrednio w sklepach, które chcesz odwiedzić. Weź również pod uwagę to, że nasze centrum bywa tłoczne, co może być źródłem stresu dla Twojego pupila. Przy wejściach do centrum znajdują się miski z wodą. Sprawdź w aplikacji sAPPort jakie dodatkowe udogodnienia mamy dla Twojego pupila. Więcej

  Czyszczenie obuwia

  W naszym centrum znajdziesz urządzenia do czyszczenia obuwia zarówno w lobby na poziomie - 1 jak i przy węzłach toalet. Jak również odbierzesz podręczny czyścik w aplikacji sAPPort. Więcej

  Woda pitna

  Przy trzech węzłach toalet można skorzystać ze źródełka z wodą pitną.

  Przeróbki krawieckie

  W lobby pomarańczowym na poziomie -1 nasi klienci mogą skorzystać z poprawek krawieckich.

  Zestaw ratunkowy

  W aplikacji sAPPort nasi klienci mogą skorzystać z zestawu ratunkowego (1 para nożyczek, 3 bandaże, 1 rolka waty, 2 chusteczki czyszczące, 5 plastrów samoprzylepnych, 1 rolka plastra, 6 patyczków z wacikami) i zestawu do szycia (nici, igły, agrafka, guziki, szpilki, pinceta, nożyczki).

  Szafki depozytowe

  W każdym lobby na poziomie -1 klienci mogą skorzystać z szafek depozytowych.

  Eko pudełko

  Zużyte elektroodpady zawierają szkodliwe substancje chemiczne. Wszystkie tego typu odpady można pozostawić w specjalnym Eko-pudełku znajdujących się przy przystanku przed wejściem do centrum od. ul. Kamieńskiego

  Ubraniomat

  Innowacyjne urządzenie należy do fundacji 4F POMAGA. Dzięki dedykowanej aplikacji do ubraniomatu można oddać niepotrzebną odzież oraz dodatki, otrzymać kod rabatowy do strefy Wear_Fair i wesprzeć Fundację 4F Pomaga. Klienci centrum mogą oddać zarówno ubrania 4F jak i dowolnej innej marki. Ubraniomat znajduje się na poziomie 1 na przeciwko sklepu 4F.

  Poczta

  W Bonarce skorzystasz z usług Poczty Polskiej, której placówka znajduje się na poziomie -1 przy wejściu od ul. Puszkarskiej.

  Punkt Obsługi Mieszkańca

  W Bonarce skorzystasz z placówki Urzędu Miasta, która znajduje się na poziomie -1 przy wejściu od ul. Puszkarskiej.